Warsztaty Coaching Cafe 

Coaching to proces rozwojowy, który pomaga odkryć swoje wartości, zasoby i siłę sprawczą, zbudować pewność siebie, zmotywować się do pracy nad swoim szeroko pojętym dobrostanem, a to wszystko w ujęciu holistycznym.

Jeśli więc poszukujesz inspiracji, motywacji i wpierającego Cię otoczenia i jesteś z Trójmiasta, to zapraszam Cię serdecznie na moje bezpłatne warsztaty Coachingowe - Coaching Cafe, które już od lipca obywać się będą cyklicznie (raz w miesiącu) w Przystani Sąsiedzkiej w Gdyni - Wiczlinie!

 

Czego możesz się spodziewać?

 

W trakcie spotkania poznasz podstawy procesu coachingowego.

Czekać też na Ciebie będą ciekawe ćwiczenia i wyzwania mentalne, nad którymi popracujesz indywidualnie. Będziesz miała okazję poszerzyć swoją perspektywę i spojrzeć na siebie oraz swoje życie z lotu ptaka. Zobaczysz w jakim punkcie życia jesteś, co obecnie buduje jego jakość, a które obszary wymagają poprawy.

W trakcie spotkania poznasz również inne inspirujące kobiety (takie, jak Ty), które pragną się rozwijać, by wieść szczęśliwe i spełnione życie. Po warsztacie wyjdziesz bardziej świadoma siebie i uważna na swoje potrzeby, co może być początkiem głębszego procesu na ścieżce Twojego rozwoju osobistego.

 

Warsztat trwa ok. 2,5 h. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Sprawdź poniżej jak możesz się zapisać.

 

Zapraszam Cię serdecznie! 😊

Poczuj nową energię, nowe pomysły! 

To tylko kwestia decyzji!

Pokonaj przeszkody, zadbaj o siebie!

Zapisz się na Warsztaty

Warsztaty odbywają się w Gdyni, w dzielnicy Wiczlino, w Przystani Sąsiedzkiej , która znajduje się w siedzibie szkoły LO nr 17 przy ulicy Wiczlińskiej 50 a. Zapytaj o najbliższy termin lub sprawdź na Facebooku na grupie: Gdynia Przystań Wiczlińska 50A.

 

Na warsztat możesz się zapisać mailowo pisząc na adres Przystani: wiczlinska50a@bibliotekagdynia.pl

 

W tytule wiadomości napisz Warsztat Coaching Cafe.

W treści wiadomości podaj wybrany termin oraz swoje imię i nazwisko.

Możesz też napisać bezpośrednio do mnie, jeśli zabrakło miejsca, a inny termin Ci nie pasuje.

 

Imię i nazwisko
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Agnieszka Wójcik

Holistic Coach 

Coaching  Mentoring  Rozwój Kobiet Dojrzałych 

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave

Coaching, wsparcie, szkolenia, rozwój

Agnieszka Wójcik

agaholisticoach@gmail.com

 796 10 66 22