Po wielu latach intensywnej pracy w reklamie i marketingu doświadczyłam kryzysu zawodowego. Dosłownie z dnia na dzień zostałam niejako zmuszona do zatrzymania się i pochylenia się nad sobą

 

To był dla mnie bardzo trudny, a zarazem bardzo ważny moment mojego życia, ponieważ pozwolił mi spojrzeć na siebie i swoje dotychczasowe życie z dystansu. Miałam w końcu czas by zregenerować swoje ciało i umysł, co pozwoliło mi zrozumieć, że dłużej po prostu nie dam rady tak funkcjonować. Kiedy doszłam do siebie, dokonałam życiowego bilansu zysków i strat. Oczywiście, jak się pewnie domyślasz, wynik był bardzo na minusie, bo tzw. moja kariera w zasadzie z dnia na dzień przestała istnieć, a w międzyczasie straciłam tak bezcenny przecież czas i zdrowie. Z całą mocą dotarła do mnie bolesna prawda, że eksploatując się do granic możliwości, przez całe lata spełniałam nie swoje marzenia, kompletnie zapominając o sobie.

 

W efekcie postanowiłam wreszcie zadbać o siebie, aby żyć prawdziwie, działając na rzecz Kobiet dojrzałych, które z upływem lat, podobnie jak ja, doświadczyły kryzysu wieku średniego, wypalenia zawodowego, przemęczenia, zagubienia, braku siły, motywacji i energii życiowej.

 

Postanowiłam stworzyć swoją własną przestrzeń Holistic Coacha, gdzie łączę moją wielką pasję do pomagania Kobietom ze swoim stylem życia, który realnie wpływa na poprawę mojego zdrowia, samopoczucia i wyglądu. Marzę, aby dojrzałe Kobiety - takie jak ja, na nowo odkryły radość życia. Aby po wielu latach poświęcania się na rzecz bliskich i zatracania swojego zdrowia często w bardzo wyczerpującej pracy zawodowej - wreszcie zajęły się sobą, znajdując u mnie realne wsparcie i nadzieję na regenerację swoich sił witalnych.

 

Coaching Holistyczny

 

Będąc jeszcze na etacie marketingowca od dłuższego czasu czułam, że to droga donikąd i czas najwyższy realizować swoje prawdziwe powołanie, jakim zawsze była dla mnie pomoc innym. Weszłam na drogę Coachingu i rozpoczęłam głęboką pracę nad sobą, która mogę dziś śmiało powiedzieć – odmieniła moje życie. Zrozumiałam kim naprawdę jestem, odkryłam swoją nową ścieżkę zawodową, a kiedy pojawił się kryzys – poradziłam sobie z nim lepiej i szybciej dzięki poznanym technikom autocoachingu.

Dzisiaj jestem certyfikowanym Coachem, który pomaga dojrzałym Kobietom pracując nad ich osobistymi i głębokimi procesami zmiany w obszarze życia osobistego i zawodowego, a to wszystko w ujęciu holistycznym. Bo jesteśmy systemem naczyń połączonych i problemy w pracy często mają swoje źródło zupełnie gdzie indziej. Tylko podejście holistyczne jest w stanie dokonać realnej poprawy Twojej sytuacji. Na pewnym etapie swojego życia nie można skutecznie i szczęśliwie funkcjonować w oderwaniu od swoich prawdziwych wartości.

 

Dlatego, kiedy mierzysz się z jakimś problemem czy wyzwaniem, które już od dłuższego czasu boleśnie Cię uwiera, nie dając Ci spokoju i czujesz, że nie udźwigniesz tego tematu sama – coaching to realne wsparcie, konkretna pomoc z zewnątrz, która sprawi, że poczujesz się i zaczniesz funkcjonować lepiej.

 

Oto, w czym mogę Tobie pomóc:

 • W kryzysie zawodowym
 • W momencie wypalenia życiowego i zawodowego
 • W sytuacji kryzysu zdrowotnego, braku sił witalnych i motywacji do wprowadzania nowych zdrowych nawyków
 • W sytuacji stagnacji, zwątpienia, marazmu i braku celu w życiu
 • W problemach z wyznaczaniem celów i priorytetów
 • W braku umiejętności radzenia sobie ze stresem
 • W sytuacji konfliktów i problemów w pracy
 • W sytuacji braku pewności siebie i stawiania granic w miejscu pracy

 

O tym, czy Coaching jest dla Ciebie i czego się możesz po nim spodziewać – przeczytasz więcej na moim blogu. Zapraszam cię również na bezpłatną konsultację, gdzie poznamy się bliżej i ustalimy wspólnie plan działania. Po takim spotkaniu będzie Ci łatwiej podjąć decyzję o wejściu ze mną w proces Coachingowy.

 

Moje umiejętności coachingowe są potwierdzone odpowiednim Dyplomem i Certyfikatem ICI – International Education Society from London.

 

Mentoring

 

Każda z nas ma potrzebę realizacji swoich marzeń i działania w zgodzie ze sobą, jednak jest to ścieżka, która wymaga wiele samozaparcia, wytrwałości oraz nieustannego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji. Możesz to zrobić indywidualnie, co zajmie Tobie sporo czasu, a możesz też skorzystać z mentoringu osoby doświadczonej w komunikacji i marketingu, i dokonać tego samego dużo, dużo szybciej!

 

Moje ponad 25-letnie doświadczenie w pracy w marketingu i reklamie (w tym 13 lat w dużych korporacjach i 5 lat w branży MLM) daje mi ogromną wiedzę rynkową i biznesową. Jako osoba kreatywna widzę potencjał i możliwości tam, gdzie inni nie potrafią ich dostrzec.

Pomagam Kobietom przedsiębiorczym w opracowaniu skutecznej strategii biznesowej opartej na ich wartościach, kompetencjach i możliwościach. Doradzam w obszarze komunikacji, rozwoju biznesu i skutecznej sprzedaży.

 

Pomagam:

 • znaleźć niszę rynkową (czyli obszar, w którym mogą działać skutecznie), wyróżnik, który pozwoli im zaistnieć na konkurencyjnym rynku
 • zdefiniować grupę docelową
 • stworzyć Markę Osobistą
 • stworzyć wyróżniający styl komunikacji
 • dobrać kanały komunikacji
 • podpowiedzieć obszary do optymalizacji
 • wskazać kierunki rozwoju biznesu online i offline

 

Zapraszam Cię do umówienia wstępnej bezpłatnej konsultacji indywidualnej, podczas której przedstawisz mi swoje wyzwanie biznesowe czy zawodowe i razem opracujemy metodę i styl pracy, który pomoże Ci ruszyć do przodu. Jeśli uznasz, że to jest coś dla Ciebie – rozpoczniemy współpracę.

Na moim blogu oraz na Instagramie i Facebooku motywuję, wspieram i inspiruję Kobiety, by każda z nas sięgała po swój życiowy potencjał - czy to w obszarze aktywności zawodowej, czy życia osobistego.

Bo jeszcze wszystko jest możliwe o ile oczywiście się odważysz działać na rzecz swojego najwyższego dobra – do czego serdecznie Ciebie zapraszam.

 

Z miłością

Aga Wójcik – Holistic Coach

 

Agnieszka Wójcik

Holistic Coach 

Coaching  Mentoring  Rozwój Kobiet Dojrzałych 

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave

Coaching, wsparcie, szkolenia, rozwój

Agnieszka Wójcik

agaholisticoach@gmail.com

 796 10 66 22